O nás

Společnost ICEDREAM s.r.o. Náchod byla založena v roce 2012 jako hobby obchůdek, jehož posláním bylo a je poskytnout rodičům malých krasobruslařek nejen správné informace, týkající se výbavy tak nádherného sportu, jakým krasobruslení zajisté je, ale také vysokou kvalitu výrobků a služeb za odpovídající cenu.

Společnost vyvinula a vyrábí vlastní sportovní oblečení pro krasobruslení pod obchodní značkou ICEDREAM. Nakupujeme vysoce kvalitní italské materiály, které používají i jiní výrobci krasooblečení v Evropě ( SAGESTER, MONDOR a INTERMEZZO).

V současné době dodáváme naše zboží nejen v rámci České republiky, ale exportujeme i na Slovensko, do Německa, Velké Británie, Lucemburska a i USA.

Společnost ICEDREAM s.r.o. se stala jedničkou na trhu v prodeji krasobruslí:

- kanadské firmy JACKSON ULTIMA 

- italské značky EDEA

- italské značky RISPORT 

Poskytujeme velmi kvalitní poradenství při výběru bruslí a zajišťujeme jak odbornou montáž nožů, tak i jejich profesionální nabroušení a případné opravy.

Za našimi znalostmi stojí personál, který se nejen přes 40 let pohybuje v krasobruslení jak po stránce sportovní, tak i v praxi trenérské a dále přes 45 let ve strojírenství.

Koncem roku 2017 jsme otevřeli dvě nové pobočky - jednu v Karlových Varech a druhou v Praze. Spolupráce byla nastavena i s obchodní zástupkyní pro Severní Moravu v Havířově a od roku 2020 s obchodní zástupkyní pro Jižní Moravu v Břeclavi a v Srbsku.

Naše hodnoty jsou: PROFESIONALITA, TRPĚLIVOST, SPOLEHLIVOST a FÉROVOST.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš tým ICEDREAM!

Logo125