Spinner RISPORT Tower

 
Efekt lupa
 

NOVINKA 2024

Dostupnost Skladem (2 ks)
Cena 537,19 Kč bez DPH
650 Kč    
Značka RISPORT
Webová stránka značky risport.com/
Kategorie Skate spinner
Záruka 2 roky
 

Tréninková pomůcka pro začátečníky, pro učení rotace mimo led.

Zlepšuje držení těla, rovnováhu a posiluje tělo. Ideální na zahřátí.

Není vhodný pro skoky.

Návod k použití - doporučení od Icedream:

Před začátkem tréninku se ujistěte, že kolem Vás je dostatek volného místa. Skate Spinner používejte na pevném, hladkém, rovném a čistém povrchu (linoleum). Skate Spinner funguje i na koberci s nízkým vlasem, ale otáčky jsou pomalejší. Postavte se na Skate Spinner tak, aby špička chodidla byla na jeho rozšířené části.

KROK č. 1
Postavte se na Skate Spinner v základní piruetové pozici na jedné noze, na které se točíte, a houpejte se dopředu a dozadu.

KROK č. 2
Postavte se na Skate Spinner, paže natažené do strany v úrovni ramen, pokrčte koleno nohy, na které stojíte a druhou nohu unožte široce do strany. Odrazte se z nohy, která stojí na podlaze a začněte se pomalu točit dokud se nezastavíte. Ruce jsou natažené v úrovni ramen a rotují – viz obrázek.

KROK č. 3
Procvičujte kroky 1 a 2, ale na druhé noze. Tím nacvičujete zadní piruetu.

KROK č. 4
Jakmile najdete ten správný bod rovnováhy na Vašem Skate Spinneru, můžete piruetu dokončit přibalením paží. Přední pirueta končí výjezdem na podlaze, u zadní piruety můžete dokončit výjezd přímo na Skate Spinneru.

KROK č. 5
Nyní můžete začít zkoušet ostatní piruety a pozice v nich – nízkou piruetu, libelu, přední, zadní. Pokaždé začněte ze základní pozice – popsané v Kroku č. 2. Nezapomeňte, že pro nácvik těchto piruet potřebujete více volného prostoru kolem sebe.

KROK č. 6
Na Vašem Skate Spinneru je možné trénovat téměř všechny obraty, které v krasobruslení potřebujete. Vždy zaujměte správné postavení těla před obratem. Nacvičujte trojky, dvojtrojky, twisty – se správnou polohou a pohybem volné nohy.

Fantazii se meze nekladou. Jakmile získáte správnou stabilitu a jistotu, vyzkoušejte holubičky, trakárky.

Na začátku bude těžké točit dlouhé piruety, ale po pravidelném tréninku Vaše tělo získá jistotu ve správném držení pozice a Vaše piruety budou plné síly a krásy nejen na suchu, ale i na ledě!

risport