O nás

Společnost ICEDREAM s.r.o. Náchod byla založena v roce 2012 jako hobby obchůdek, jehož posláním bylo a je poskytnout rodičům malých krasobruslařek nejen správné informace, týkající se výbavy tak nádherného sportu, jakým krasobruslení zajisté je, ale také vysokou kvalitu výrobků a služeb za odpovídající cenu.

Společnost vyvinula a vyrábí vlastní sportovní oblečení pro krasobruslení pod obchodní značkou ICEDREAM. Nakupujeme vysoce kvalitní italské materiály, které používají i jiní výrobci krasooblečení v Evropě ( SAGESTER, MONDOR a INTERMEZZO).

V současné době dodáváme naše zboží nejen v rámci České republiky, ale exportujeme i na Slovensko, do Německa, Velké Británie, Lucemburska a i USA.

Společnost ICEDREAM s.r.o. se stala jedničkou na trhu v prodeji krasobruslí:

- kanadské firmy JACKSON ULTIMA (jsme oficiální dovozce a  autorizovaný dealer od roku 2013)

- italské značky EDEA (jsme oficiální dovozce a autorizovaný dealer od roku 2017)

- italské značky RISPORT (jsme oficiální dovozce a autorizovaný daealer od roku 2018).

Poskytujeme velmi kvalitní poradenství při výběru bruslí a zajišťujeme jak odbornou montáž nožů, tak i jejich profesionální nabroušení a případné opravy.

Za našimi znalostmi stojí personál, který se nejen přes 30 let pohybuje v krasobruslení jak po stránce sportovní, tak i v praxi trenérské a dále přes 35 let ve strojírenství.

Koncem roku 2017 jsme otevřeli dvě nové pobočky - jednu v Karlových Varech a druhou v Praze. Spolupráce byla nastavena i s obchodní zástupkyní pro Severní Moravu v Havířově.

Naše hodnoty jsou: PROFESIONALITA, TRPĚLIVOST, SPOLEHLIVOST a FÉROVOST.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš tým ICEDREAM!

Logo125

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.